26.11.2023 - Warsztat jogi, jogi twarzy, Koncert mis i gongów - III edycja spotkania z samym sobą, Warszawa

Witajcie! Mamy wspaniałą wiadomość dla wszystkich miłośników jogi i świadomości ciała!
Zapraszamy Was na III edycję niezwykłych warsztatów jogi, jogi twarzy oraz koncert mis i gongów🌞🎶🙏
To będzie prawdziwe doświadczenie dla Waszego ciała i umysłu!
„Zanurz się w głębokim relaksie: Warsztat jogi, jogi twarzy i koncert mis i gongów”
ŁAGODNA JOGA VINYASA, MEDYTACJA – 1 godzina
JOGA TWARZY – 40 minut
MASAŻ DŹWIĘKIEM MIS I GONGÓW – 1 godzina i 15 minut
Warsztat odbędzie się 26 listopada, NIEDZIELA godz. 17.00 –19.30/20:00 w Centrum Warszawy
Czego możesz oczekiwać:
1. Joga Ashtanga Vinysasa pozwoli Ci wzmocnić, zdetoksykować ciało, rozciągniesz wszystkie partie mięśniowe, dzięki czemu twoje ciało stanie się bardziej elastyczne, poprawisz koncentrację, usuniesz napięcia w ciele, poczujesz więcej spokoju, równowagi i harmonii. Ten rodzaj praktyki to sekwencja pozycji/asan połączonych z oddechem, który jest formą medytacji w ruchu, pozwala oczyszczać ciało i umysł oraz wykraczać poza jego ograniczenia.
2. Joga twarzy: Dowiesz się, jak poprawić kondycję swojej skóry poprzez proste ćwiczenia twarzy, które pobudzą krążenie i nadadzą jej młodzieńczy blask. Do masażu twarzy użyjemy olejków. To niesamowita metoda, która pomoże nam wzmocnić mięśnie twarzy, poprawić ukrwienie i odzyskać młodzieńczy wygląd. Zadbamy o naszą skórę w naturalny i holistyczny sposób! Efekty jogi twarzy są widoczne nawet po jednym treningu, natomiast lepsze wyniki zobaczyć można już po kilku tygodniach regularnych ćwiczeń.
Korzyści fizyczne to m.in. redukcja zmarszczek, poprawa elastyczności skóry, ujędrnienie mięśni twarzy, redukcja kurzych, łapek, większe i szeroko otwarte oczy i mniejsze opadanie powiek, zmniejszona opuchlizna i cienie pod oczami i zredukowany podwójny podbródek.
3. Koncert mis tybetańskich i kryształowych, gongów, chimes, dzwonków koshi i innych niezwykłych instrumentów
– doświadczysz dźwiękowej terapii, która wprowadzi Cię w stan głębokiej relaksacji, wyciszenia, ponadto oczyści i podniesie Twoją energię. Dźwięki przeniosą nas w inną przestrzeń i wprowadzą w głęboki stan relaksu i medytacji. To będzie prawdziwa uczta dla naszych zmysłów!
Podczas relaksacji przy dźwiękach mis i gongów rozluźniają się mięśnie, regenerują siły, zmniejsza się napięcie, poprawia samopoczucie, redukowany jest nadmierny negatywny
stres i przede wszystkim relaksuje się ciało i umysł.
Warsztaty wzbogacone są wizualizacjami i dźwiękiem🔮🎶💫
Nie traćcie okazji, aby dołączyć do nas i doświadczyć tych niezwykłych praktyk. To doskonała okazja, aby zadbać o swoje zdrowie i samopoczucie. Czekamy na Was z otwartymi ramionami!
INWESTYCJA: 120 zł do 21.11.2023
Po 21.11. – 150zł
Gwarancja miejsca i udziału po dokonaniu płatności:
Sylwia Pszczółkowska
21 1020 4900 0000 8402 3573 7919 – PKO BP
lub przelew BLIK, REVOLUT na telefon: 502 280 595
Jogę Vinyasa Ashtanga i medytację poprowadzi:
Sylwia Pszczółkowska – (Nefre Yoga – YMAV) od najmłodszych lat pasjonatka tańca modern oraz contemporary dance i podróży. Od 2013 roku regularnie praktykuje jogę. Ukończyła kurs nauczycielski Ashtanga Vinyasa Yoga TTC 200 akredytowany przez międzynarodową organizację Yoga Alliance (RYT 200). W 2020 roku odkryła, że medytacyjne praktyki, w tym tantryczne i oddechowe mają ogromną moc i potrafią na wielu płaszczyznach odmienić,
przetransformować życia ludzkie. Odtąd regularnie praktykuje oraz uczy poza jogą również medytacji wywodzących się z jogi Kundalini, tradycji buddyjskich oraz praktyk oddechowych Wima Hoffa.
Jogę twarzy oraz masaż dźwiękiem mis i gongów poprowadzi:
Kasia Mikutowicz– entuzjastka pozdróży na Daleki Wschód, absolwentka najstarszego instytutu jogi na świecie The Yoga Institute w Mumbaju oraz Wyższej Szkoły Nauk o Zdrowiu, gdzie zdobyła tytuł nauczyciela jogi. Posiada również kwalifikacje do
prowadzenia zajęć jogi twarzy, pranayamy i medytacji oraz terapii dźwiękiem – nada jogi.
W celu rezerwacji miejsca i jakichkolwiek pytań, proszę o kontakt:
tel. 502 280 595
mail: nefre.yoga@gmail.com
26.11.2023 - Warsztat jogi, jogi twarzy, Koncert mis i gongów - III edycja spotkania z samym sobą, Warszawa kaash yoga Kasia Mikutowicz