O MNIE

Kaash Yoga Katarzyna Mikutowicz LEGIONOWO

W dzisiejszych czasach ciągle gdzieś pędzimy, mamy dużo stresu i brakuje nam czasu dla siebie.

Będąc w Indiach poznałam wiele metod relaksacyjnych, które bardzo mi pomogły w osiągnięciu równowagi i balansu, czym chętnie się dzielę.

Promuję zdrowy styl życia, który przekazuję nie tylko na moich zajęciach, ale również na licznych wydarzeniach. i warsztatach. Na spotkaniach łączę asany, kriyas, pranayamę, medytację oraz relaksację przy dźwiękach mis i gongów tybetańskich. Do masażu dźwiękiem używam profesjonalnych instrumentów.

Wiedzę z zakresu metodologii i filozofii jogi zdobyłam w samej kolebce jogi – w Indiach, w najstarszym na świecie Instytucie – The Yoga Institute w Mumbaju i w Wyższej Szkole Nauk o Zdrowiu w Warszawie.

Jestem nauczycielem  jogi, jogi twarzy, nada jogi, pranayamy i medytacji.
Prowadzę sesje grupowe i indywidualne z zakresu masażu dźwiękiem w profilaktyce zdrowia, rehabilitacji i terapii. Wiedzę zdobyłam na kursach w Indiach oraz w Centrum Rozwoju i Terapii prowadzonym przez wybitną specjalistkę – dr nauk medycznych. 

Znajdziesz mnie na Facebooku i Instagramie, gdzie umieszczam informacje o wydarzeniach, instrukcje i porady oraz dzielę się swoim doświadczeniem.

                                                                                                          Zapraszam!
                                                                                                          Kasia Mikutowicz

WARSZTATY JOGI I RELAKSACJI NA POMORZU - 15-17 września 2023 Stojcino 8 Dom Pod Jesionem Dom Pod Jesionem - 2023 Kaash Yoga Joga Pomorze Kasia Mikutowicz