21.06.2024 Legionowo, Międzynarodowy Dzień Jogi- PEŁNIA SERCA

 Z okazji Międzynarodowego Dnia Jogi  wspólnie ze „Scena po Sąsiedzku”  zapraszamy Cię serdecznie na wydarzenie o nazwie PEŁNIA SERCA
https://www.facebook.com/events/1548432662398879/?ref=newsfeed
 
Wstęp jest wolny! 
Dołącz do nas, aby czerpać korzyści dla ciała, umysłu i ducha. 
Ten dzień jest również szczególny, bo w nocy z 21 na 22 czerwca nastąpi pełnia księżyca. 🫶
Czego doświadczysz z nami podczas wydarzenia?
👉Asany
Asany (pozycje w Jodze) nawiązujące do pracy nad emocjami i wyzwalaniem pewności siebie poprzez ciało;
👉Praca nad emocją w praktyce poprzez ciało
– praca nad emocją związaną z pewnością siebie, EGO, poczuciem własnej wartości.
Praca w praktyce oznacza, że uczestnicy poprzez jednoczesną pracę z ciałem i umysłem aktywnie wykonują różne ćwiczenia związane z wyzwalaniem negatywnych emocji zalegających w ciele i wprowadzają w ich miejsce pozytywną, wzmacniającą wiarę w siebie. Opukując palcami, opukujemy określone punkty na twarzy, gdyż są one zarówno wejściami, jak i punktami wyjścia dla uwolnienia emocji, które na nas działają;
👉Pranayama (Techniki oddechowe)
wraz z afirmacja – poprzez pracę z oddechem jesteśmy w stanie wejść głębiej w siebie i zakorzenić w naszej podświadomości pozytywne intencje i afirmację;
👉Medytacja Księżycowa połączona z Koncertem dźwięków pod daną emocję. Medytacja księżycowa jest czasem refleksji i manifestacji i może być szczególnie skuteczna w pracy z energią emocjonalną. Księżyc jest kojarzony z naszymi emocjami, a medytacja może pomóc w oczyszczeniu i uspokojeniu umysłu.
Wibracja mis i gongów działa pozytywnie na ciało i umysł przedzierając się przez nasze blokady emocjonalne.
Kiedy: 21 czerwca
⏰ 18.00- 21.00
Gdzie: Park Jana Pawła II w Legionowie
Koszt: 0,00zł
Weź ze sobą matę i wodę!
Wydarzenie prowadzą:
👨Rafał Golan
Nauczyciel prowadzący kursu nauczycielskie 200h TTC w The Yoga Institute na Goa w Indiach w najstarszej zorganizowanej szkole Jogi na świecie, gdzie na co dzień wspiera uczniów z całego świata w procesie ich wewnętrznej transformacji i zachęcając do bycia najlepszą wersją samych siebie.
Naucza medytacji, kriyas, technik oddechowych, filozofii Jogi, zdrowego stylu życia oraz asan – Hatha Yoga, Vinyasa i Yin Yoga.
Prowadzi również sesje grupowe oraz indywidualne z terapii dźwiękiem misami tybetańskimi. Wiedzę z tego zakresu zdobył u Himalajskiego mistrza. Jest certyfikowanym nauczycielem po 1600h profesjonalnych kursów w Mumbaju oraz w Rishikesh.
👩 Kasia Mikutowicz
Entuzjastka podróży na Daleki Wschód. Kształciła się u mistrzów terapii dźwiękiem w Indiach oraz u dr nauk medycznych w Polsce, zdobywając uprawnienia do prowadzenia masażu dźwiękiem w rehabilitacji i terapii I i II stopnia.
Jest nauczycielem jogi metodą Hatha Yoga i Vinyasa Yoga, technik oddechowych- pranayamy oraz medytacji, Face Yoga, Kriyas.
Uprawnienia prowadzenia zajęć jogi zdobyłam w najstarszym instytucie jogi na świecie- The Yoga Institute w Mumbaju oraz Wyższej Szkole Nauk o Zdrowiu w Warszawie.
Prowadzi również zajęcia redukcji stresu według metody Schultza i Jacobsona.
Legionowo, Międzynarodowy Dzień Jogi- PEŁNIA SERCA medytacja, pranayama, techniki oddechowe, joga, soundhealing, koncert dźwięków, face yoga, kaash yoga, kasia mikutowicz, rafał golan