Już od września! Joga dla Seniorów i Pilates z Kaash Yoga w Scenie po sąsiedzku, Legionowo, Husarska 12- rabat do 20 procent!

Od września wracamy do regularnych zajęć jogi i pilates dla Seniorów ze zniżką za karnet do 20%!
Praktykowanie jogi nie tylko poprawia samopoczucie, ale wpływa na obniżenie tętna, ciśnienia krwi, poziomu cholesterolu oraz cukru we krwi, czyli czynników ryzyka chorób sercowo-naczyniowych.
Każde zajęcia zaczynamy od medytacji, metod oczyszczania kriyas, a kończymy relaksacją przy dźwiękach mis tybetańskich. Wszystkie te metody działają oczyszczająco na ciało i umysł. 
Dodatkowo praktykujemy różne techniki oddechowe, bo spokojny oddech, to spokojny umysł.
Więcej o korzyściach płynących z wymienionych praktyk znajdziesz w zakładce Oferta/Joga
 
Zajęcia są w Scena po sąsiedzku w każdy poniedziałek o godz. 09.00
Zapraszamy również na zajęcia Pilates w czwartek o godz. 11.00 oraz w niedzielę o godz. 8.00
Obowiązują zapisy pod numer 780-134-509 lub e-mail: scena@moklegionowo.pl
Joga dla Seniorów w Scenie po sąsiedzku, Legionowo- rabat do 20%! Kaash Yoga Kasia Mikutowicz Joga Legionowo

Joga nie ma lat, nie pyta o wiek. Ćwiczenia są dobre w każdym wielu, aby zachować sprawność fizyczną. Ważne, aby robić to z rozwagą.

Według Sitadevi Yogendra (żony założyciela Shri Yogendraji The Yoga Institute w Mumbaju), która  była pierwszą kobietą, autorką książki o jodze dla kobiet „Joga, Edukacja fizyczna dla kobiet” w 1934. (w 1940 roku książka została złożona w Krypcie Cywilizacji, jako przełomowy dorobek dla przyszłych pokoleń).
” Świętym obowiązkiem każdej kobiety jest dbanie o jej własne ciało. Każda kobieta powinna też dbać o higienę ciała oraz o aktywność fizyczną. Ćwiczenia fizyczne powinny być pozbawione przemocy wobec siebie, natomiast zaleca się takie, przy których można odpocząć i zatrzymać się. Najlepsze ćwiczenia, to takie, w których bierze udział duża grupa mięśni, pracuje całe
ciało”