INDYJSKA FIESTA- Ach, co to był za wieczór! w GCK Chotomów

Indyjska fiesta– Ach, co to był za wieczór! w GCK Chotomów,

☀ W sobotę 20 kwietnia na scenie w Gminne Centrum Kultury w Chotomowie – Kasia Mikutowicz oraz Magda Niernsee wprowadziły gości w istnie indyjski klimat.
 
Kasia Mikutowicz pokazała filmy nagrane podczas podróży po Złotym Trójkącie Indii – Dehli, Agra, Jaipur i opowiedziała o właściwościach korzystania z terapii dźwiękiem mis i gongów, preznetując swoją  niesamowitą kolekcję mis księżycowych i gongów, które przywiozła z Indii.  
 Natomiast Magda Niernsee – wybitna tancerka tańca kathak zrobiła pokaz najpiękniejszych tańców klasycznych i nauczała uczestników kroków tańca bollywood. Pokazała również na jednej z uczestniczek,  jak wiązać sari.
 
Na koniec oczekiwane przysmaki kuchni indyjskiej. Uczestnicy mogli skosztować takich potraw jak: Chana Masala, Kheer, Dal Tadka oraz indyjską herbatę Chai Masala.
 
Było ciekawie, zabawnie, tanecznie i kolorowo. Zobaczcie sami na zdjęciach oraz na filmikach, które pojawiły się w sieci już kolejnego dnia.https://www.facebook.com/watch/?v=8172853642744167

 

 

Indyjska fiesta- Ach, co to był za wieczór! w GCK Chotomów6 kaash yoga Kasia Mikutowicz soundhealing masaż dźwiękiem, joga legionowo, taniec indyjski , wakacje z jogą, koncert mis i gongów, face joga, kuchnia indyjska