HARMONIA I RELAKSACJA
TECHNIKI RELAKSACYJNE, JOGA TWARZY, AROMATERAPIA ORAZ KONCERT MIS I GONGÓW
10 września 2023, Nowy Dwór Mazowiecki

TECHNIKI RELAKSACYJNE, JOGA TWARZY, AROMATERAPIA ORAZ KONCERT MIS I GONGÓW

Zapraszamy Ciebie na warsztaty, które zapewnią Ci niesamowite doznania dla ciała, umysłu i duszy. Przygotowałyśmy dla Was pełen pakiet pobudzający zmysły i wprowadzający w głęboki stan relaksacji.

Na warsztatach spróbujesz różnych technik i praktyk, które pomogą Ci odnaleźć wewnętrzny spokój i równowagę. Zaczniemy od krótkiego, delikatnego rozciągania, które poprzez harmonijne połączenie ruchu i oddechu, wzmocni Twoje ciało i umysł, jednocześnie zapewniając głęboki relaks.

Jeśli pragniesz rozgrzać swoje zmysły, czeka na Ciebie aromaterapia. Dzięki wykorzystaniu naturalnych olejków eterycznych, odkryjesz siłę ich zapachów, które wpłyną na Twoje samopoczucie i nastrój.

Czekają Cię również niezwykłe doznania dźwiękowe. Dźwięki mis i gongów tybetańskich przeniosą Cię w stan głębokiego odprężenia i medytacji.

 

HARMONIA I RELAKSACJA TECHNIKI RELAKSACYJNE, JOGA TWARZY, AROMATERAPIA ORAZ KONCERT MIS I GONGÓW 10 września 2023, Nowy Dwór Mazowiecki Kaash Yoga Kasia Mikutowicz Joga Nowy Dwór Mazowiecki
Kaash Yoga Katarzyna Mikutowicz Joga masaż dźwiękiem

Poznasz też kilka metod oddechowych, które pomagają zrównoważyć ciało i umysł, zwiększają witalność, poprawiają koncentrację i skupienie, zmniejszają stres i niepokój, poprawiają funkcje oddechowe i promują ogólne samopoczucie.

Co powiesz na odrobinę odmłodzenia? Joga twarzy to kolejna praktyka, którą będziesz miał/a okazje poznać. Zastosujemy kilka technik masażu i ćwiczeń,  które poprawią elastyczność i kondycję Twojej skóry, dając naturalne odmłodzenie.

Many też coś wyjątkowego dla oczu – Tratakę. Ten wyjątkowy i relaksacyjny masaż pomoże złagodzić napięcie wokół oczu, redukując zmęczenie wzroku i poprawiając krążenie krwi w tej delikatnej okolicy.

Jeżeli chcesz doświadczyć niezwykłej podróży swojego ciała i umysłu, te warsztaty są dla Ciebie!

Zapewniamy, że zadbamy o Twój komfort i relaks.

 

Warsztaty prowadzi:  

Kasia Mikutowicz– entuzjastka podróży na Daleki Wschód, absolwentka najstarszego instytutu jogi na świecie w Mumbaju, instruktor jogi, technik oddechowych, jogi twarzy, nada jogi oraz masażu dźwiękiem w profilaktyce zdrowia, rehabilitacji i terapii.

Inwestycja w siebie: 120 zł

Dla posiadaczy karty Akademii Lejdis- specjalna zniżka 15% (102 zł)

Miejsce warsztatu: Akademia Zdrowia Lejdis, Mazowiecka 11, Nowy Dwór Mazowiecki

koncert gongow joga twarzy medytacje legionowo kasia mikutowicz