HARMONIA I RELAKSACJA
TECHNIKI RELAKSACYJNE, JOGA TWARZY, AROMATERAPIA ORAZ KONCERT MIS I GONGÓW
17 września 2023, Legionowo

TECHNIKI RELAKSACYJNE, JOGA TWARZY, AROMATERAPIA ORAZ KONCERT MIS I GONGÓW

Zapraszamy Ciebie na warsztaty, które zapewnią Ci niesamowite doznania dla ciała, umysłu i duszy. Przygotowałyśmy dla Was pełen pakiet pobudzający zmysły i wprowadzający w głęboki stan relaksacji.

Na warsztatach spróbujesz różnych technik i praktyk, które pomogą Ci odnaleźć wewnętrzny spokój i równowagę. Zaczniemy od krótkiego, delikatnego rozciągania, które poprzez harmonijne połączenie ruchu i oddechu, wzmocni Twoje ciało i umysł, jednocześnie zapewniając głęboki relaks.

Jeśli pragniesz rozgrzać swoje zmysły, czeka na Ciebie aromaterapia. Dzięki wykorzystaniu naturalnych olejków eterycznych, odkryjesz siłę ich zapachów, które wpłyną na Twoje samopoczucie i nastrój.

Czekają Cię również niezwykłe doznania dźwiękowe. Dźwięki mis i gongów tybetańskich przeniosą Cię w stan głębokiego odprężenia i medytacji.

 

HARMONIA I RELAKSACJA. Techniki relaksacyjne, joga twarzy, Aromaterapia, Koncert mis i gongów- 17 września 2023, Legionowo. Kaash Yoga Kasia Mikutowicz Joga Legionowo
Kaash Yoga Katarzyna Mikutowicz Joga masaż dźwiękiem

Poznasz też kilka metod oddechowych, które pomagają zrównoważyć ciało i umysł, zwiększają witalność, poprawiają koncentrację i skupienie, zmniejszają stres i niepokój, poprawiają funkcje oddechowe i promują ogólne samopoczucie.

Co powiesz na odrobinę odmłodzenia? Joga twarzy to kolejna praktyka, którą będziesz miał/a okazje poznać. Zastosujemy kilka technik masażu i ćwiczeń,  które poprawią elastyczność i kondycję Twojej skóry, dając naturalne odmłodzenie.

Many też coś wyjątkowego dla oczu – Tratakę. Ten wyjątkowy i relaksacyjny masaż pomoże złagodzić napięcie wokół oczu, redukując zmęczenie wzroku i poprawiając krążenie krwi w tej delikatnej okolicy.

Jeżeli chcesz doświadczyć niezwykłej podróży swojego ciała i umysłu, te warsztaty są dla Ciebie!

Zapewniamy, że zadbamy o Twój komfort i relaks.

 

Warsztaty prowadzi:  

Kasia Mikutowicz– entuzjastka podróży na Daleki Wschód, absolwentka najstarszego instytutu jogi na świecie w Mumbaju, instruktor jogi, technik oddechowych, jogi twarzy, nada jogi oraz masażu dźwiękiem w profilaktyce zdrowia, rehabilitacji i terapii.

Inwestycja w siebie: 120 zł

Miejsce warsztatu: YogaLAB, Sienkiewicza 21B , Legionowo

Face Yoga Kaash Yoga Kasia Mikutowicz Joga Legionowo Joga Waszawa