8-10.12.2023 Weekend jogowo-medytacyjny w Pałacyku Trzcińsko nad Bobrem. Otul się dźwiękami mis i gongów

8-10.12.2023 Weekend jogowo-medytacyjny w Pałacyku Trzcińsko nad Bobrem. Otul się dźwiękami mis i gongów

W programie między innymi:

JOGA

JOGA TWARZY

KONCERT MIS I GONGÓW

MEDYTACJE

Warsztatom towarzyszą audiowizualizacje.

Jeżeli szukasz spokoju, głębokiego relaksu, spotkania ze sobą i lepszego zrozumienia siebie, dowiedzenia się jak radzić sobie ze stresem, a jednocześnie podniesienia swojej energii życiowej, zapraszamy na weekend  z jogą, medytacją, ćwiczeniami oddechowymi, koncertem mis i gongów, jogą twarzy  w magicznym rejonie Karkonoszy

3 dniowe warsztaty, Integracja Duszy i Ciała w dniach – 8 – 10 grudnia 2023 r.

AGENDA WARSZTATÓW:

Piątek:

* 15.00 – 18:00 przyjazd i zakwaterowanie
* 18.00- 19.15 joga Ashtanga Vinysasa, medytacja, otwieranie czakr
* 19:15 -20:15 obiadokolacja
* 20:15 – 21:30 soundhealing, koncert na misach i gongach,
rytuał audiowizualny, regeneracja duszy i ciała

Sobota:

* 8.00- 9:15 poranne zajęcia: pranayama, joga kręgosłupa z dodatkowym użyciem koła do jogi, medytacja, kryias
* 9.15- 10.15- śniadanie
* 10:15 – 16:00 Czas wolny – zwiedzanie malowniczej okolicy Karkonoszy lub zajęcia (medytacje, regeneracja dźwiękiem i obrazem oraz inne uzdrawiające procesy) – do wyboru indywidualnie. W najbliższej okolicy znajdują się liczne urocze Pałace, Mała Szwajcaria, Kolorowe Jeziorka otoczone przepięknym pierścieniem górskim kurortu Karkonoszy.

* 16.00- 19.00 – zajęcia popołudniowe: joga Ashtanga Vinysasa, joga twarzy, trataka, medytacja, otwieranie czakr, praktyka oddechowa Wima Hofa
* 19:15- 20:15 – obiadokolacja
* 20.15 – 22.00- soundhealing, koncert na misach i gongach, rytuał audiowizualny, regeneracja duszy i ciała

Niedziela:

* 8.00- 9.15- poranne zajęcia: hatha joga, kriyas, pranayama, medytacja
* 9.15- 10.15- śniadanie
* 10:15- 11.15- joga twarzy
* 11.30-13:30 – joga Ashtanga Vinysasa, medytacja, otwieranie czakr i podsumowanie warsztatów, wymiana doświadczeń

Czego możesz się spodziewać:
 Joga Ashtanga Vinysasa pozwoli Ci wzmocnić,  zdetoksykować ciało, rozciągniesz wszystkie partie mięśniowe, dzięki czemu twoje ciało stanie się bardziej elastyczne, poprawisz koncentrację, usuniesz napięcia w ciele, poczujesz więcej spokoju, równowagi i harmonii. Ten rodzaj praktyki to sekwencja pozycji/asan połączonych z oddechem, który jest formą medytacji w ruchu, pozwala oczyszczać ciało i umysł oraz wykraczać poza jego ograniczenia.

 Misy tybetańskie, kryształowe, gongi, chimes, dzwonki koshi:  doświadczysz dźwiękowej terapii, która wprowadzi Cię w stan głębokiej relaksacji, wyciszenia, ponadto oczyści i podniesie Twoją energię.
 Joga twarzy: Dowiesz się, jak poprawić kondycję swojej skóry poprzez proste ćwiczenia twarzy, które pobudzą krążenie i nadadzą jej młodzieńczy blask. Do masażu twarzy użyjemy indyjskich olejków,  kamienia GuaSha, wykonamy również masaż limfatyczny.

 Medytacja: Nauczysz się różnych technik medytacyjnych, mindfulness i oddechowych, które pomogą Ci zatrzymać ciąg negatywnych myśli, odnaleźć wewnętrzną równowagę, redukować stres, zwiększyć świadomość siebie, uwolnią Cię od obciążeń, pozwolą poczuć wdzięczność i spokój.
 Kriyas: Poznasz kilka metod oczyszczania, takich jak Jalaneti, Kapalrandhradhouti, Karnarandhradhouti, Kapalbhati i Trataka, które mają wiele korzyści oczyszczających, wyciszających umysł i zwiększających koncentrację.

Warsztaty poprowadzą:

Sylwia Pszczółkowska – (Nefre Yoga – YMAV) od najmłodszych lat pasjonatka tańca modern oraz contemporary dance i podróży. Od 2013 roku regularnie praktykuje jogę. Ukończyła kurs nauczycielski Ashtanga Vinyasa Yoga TTC 200 akredytowany przez międzynarodową organizację Yoga Alliance (RYT 200). W 2020 roku odkryła, że medytacyjne praktyki, w tym tantryczne i oddechowe mają ogromną moc i potrafią na wielu płaszczyznach odmienić, przetransformować życia ludzkie. Odtąd regularnie praktykuje oraz uczy poza jogą również medytacji wywodzących się z jogi Kundalini, tradycji buddyjskich oraz praktyk oddechowych Wima Hoffa.

Kasia Mikutowicz – (Kaash Yoga)- entuzjastka podróży na Daleki Wschód, absolwentka najstarszego instytutu jogi na świecie The Yoga Institute w Mumbaju oraz Wyższej Szkoły Nauk o Zdrowiu w Warszawie. Prowadzi zajęcia według metod poznanych w Indiach w tym jogi, jogi twarzy, nada jogi, pranayamy oraz medytacji. Specjalizuje się w terapii dźwiękiem w profilaktyce zdrowia, rehabilitacji i terapii. Dodatkowo posiada kwalifikacje do prowadzenia zajęć pilatesu I i II stopnia oraz w grupach wysokiego ryzyka.

Zapewniamy przyjazną atmosferę, wykwalifikowaną kadrę, kuchnię tradycyjną
 i wegetariańską, wegańską, spokój, ciszę,  piękne górskie krajobrazy.
* Jeżeli jesteś na specjalnej diecie, poinformuj nas o tym.

Data: 8-10.12. 2023 r
Miejsce: Pałacyk Trzcińsko, Trzcińsko 3 58-520 Janowice Wielkie

Dla niezmotoryzowanych bardzo dobry, wygodny, bezpośredni dojazd pociągiem do Janowic Wielkich z Warszawy i Wrocławia

Cena: 950 zł/1 os przy rezerwacji do dnia 27.11.2023
Cena 1050 zł/ 1 os przy rezerwacji po 27.11.2023 

Cena 900 zł/os dla par, rodzin, przyjaciół
Gwarancją rezerwacji miejsca jest wpłata zaliczki w wysokości 400 lub całości kwoty na poniższe konto lub blik/Revolut na telefon – 502 280 595
PKO BP 21 1020 4900 0000 8402 3573 7919
Sylwia Pszczółkowska SP Consulting

Tytułem: „Warsztaty w Pałacyku Trzcińsko, imię i nazwisko”

W przypadku wpłaty zaliczki, pozostałą część kwoty należy wpłacić przed datą rozpoczęcia warsztatów lub gotówką na miejscu. Opłata za warsztaty zostanie zwrócona w całości jedynie w przypadku odwołania warsztatu ze strony organizatora, w innym wypadku pozostaje bezzwrotna.

W celu rezerwacji miejsca i jakichkolwiek pytań, proszę o kontakt:
tel. 502 280 595 – Sylwia
mail: nefre.yoga@gmail.com
messenger: https://www.facebook.com/NefreYoga
instagram: https://www.instagram.com/ymav.meditation/

Cena biletu obejmuje:

– udział we wszystkich warsztatach

– 2 noclegi w pokojach 2-3 osobowych

– 2 śniadania

– 2 obiadokolacje

Do zobaczenia na warsztatach!!!

Otul się dźwiękami mis i gongów na zimę. Weekend jogowo-medytacyjny w Pałacyku Trzcińsko nad Bobrem Kaash Yoga Legionowo Kasia Mikutowicz

Dodaj tu swój tekst nagłówka

Dodaj tu swój tekst nagłówkahttps://kaashyoga.pl/karta-duzej-rodziny-juz-od-pazdziernika-znizka-dla-posiadaczy-karty-duzej-rodziny-joga-pilates-warsztaty-Legionowo/

22-22.10.2023 - Integracja Duszy i Ciała. Weekend jogowo-medytacyjny W BESKIDZKIEJ CHACIE z koncertem mis i gongów w towarzystwie audiowizualizacji, Michniowiec

Dodaj tu swój tekst nagłówka