7.10.2023 - MOC RELAKSU I ODPRĘŻENIA- Masaż dźwiękiem i masaż limfatyczny twarzy, Legionowo

MOC RELAKSU I ODPRĘŻENIA

Zapraszam Cię na relaksacyjny koncert – kąpiel w dźwiękach mis kryształowych, mis tybetańskich oraz gongów. To magiczna podróż w głąb siebie, która pozwali Ci odkryć nieznane dotąd światy.

Nasze ciało w ok. 70% składa się z wody, która ulega strukturyzacji pod wpływem dźwięku. Wibracje mis kryształowych, jak i tybetańskich harmonizują energię ciała oraz wprowadzają w stan spokoju, odprężenia i relaksu.

Dodatkowo stymulują układ limfatyczny, który odpowiada za usuwanie toksyn z organizmu.

Przed koncertem odbędzie się krótki masaż limfatyczny twarzy, który oprócz wielu swoich zalet również pomaga w stymulowaniu układu limfatycznego, który jest odpowiedzialny za usuwanie toksyn i nadmiaru płynów z organizmu. Dzięki temu masażowi możemy pomóc w oczyszczeniu skóry i poprawie jej ogólnego stanu.Po koncercie rozgrzewająca, indyjska herbatka.

  • Mamy świetną informację!!! Aby zapewnić Wam pełen komfort, do leżenia mamy nowe, bardzo wygodne materace z atestem medycznym, milutkie koce i podusie, także będzie miło i przyjemnie!

W prezencie otrzymasz kamień do masażu Gua Sha, aby już od kolejnego dnia móc samodzielnie wykonywać masaż w domu. Dodatkowo na miejscu będzie można zaopatrzyć się po atrakcyjnej cenie w oryginalne indyjskie olejki do masażu twarzy.

Termin: 7 października

Miejsce: Scena Po sąsiedzku, Husarska 12, Legionowo

Czas trwania spotkania: 2h  17:30-19:30

Inwestycja w siebie: 100 PLN płatne przedpłatą na nr konta:
w tytule wpisujesz: Imię i nazwisko- Moc relaksu i odprężenia
ING: 44 1050 1012 1000 0090 8233 2330

Lub blikiem na telefon: 604539383

Na wydarzeniu mamy ograniczoną liczbę miejsc, także obowiązuje kolejność zgłoszeń!

https://www.facebook.com/events/1018666332591337?ref=newsfeed

Zapisz się już dziś! Jeżeli masz pytania, śmiało pisz przez wiadomość FB lub sms.

Warsztaty prowadzi:

Kasia Mikutowicz– entuzjastka podróży na Daleki Wschód, absolwentka najstarszego instytutu jogi na świecie w Mumbaju, instruktor jogi, technik oddechowych, jogi twarzy, nada jogi oraz masażu dźwiękiem w profilaktyce zdrowia, rehabilitacji i terapii.

Posiada również kwalifikacje do prowadzenia zajęć pilates dla grup zwiększonego ryzyka.

Do masażu dźwiękiem używa mis, które przywiozła z Indii, gdzie również ukończyła liczne kursy z tej dziedziny. Część z mis wykonana jest w specjalny sposób, podczas pełni księżyca z intencją uzdrawiania, co daje im zwiększoną moc.

7.10.2023 MOC RELAKSU I ODPREZENIA, LEGIONOWO joga faceyoga kaashyoga Kasia Mikutowicz

Dodaj tu swój tekst nagłówka

Dodaj tu swój tekst nagłówkahttps://kaashyoga.pl/karta-duzej-rodziny-juz-od-pazdziernika-znizka-dla-posiadaczy-karty-duzej-rodziny-joga-pilates-warsztaty-Legionowo/

22-22.10.2023 - Integracja Duszy i Ciała. Weekend jogowo-medytacyjny W BESKIDZKIEJ CHACIE z koncertem mis i gongów w towarzystwie audiowizualizacji, Michniowiec

Dodaj tu swój tekst nagłówka