30 lipca 2023 Koncert mis i gongów - Legionowo

Jedyny taki !!! koncert w Scenie po sąsiedzku!

Wraz z Kasią Mikutowicz przygotowaliśmy dla Was totalny odlot mentalny! Misy, gongi tybetańskie i inne instrumenty prosto z Indii, wchłoną się dźwiękiem w każdą komórkę Waszego ciała, powodując cudowne, relaksacyjne, niepowtarzalne wrażenia i odczucia. 

Koncert dźwięku poprowadzą:  

Kasia Mikutowicz– entuzjastka podróży na Daleki Wschód, absolwentka najstarszego instytutu  jogi na świecie w Mumbaju, instruktor jogi, technik oddechowych, jogi twarzy, nada yogi oraz masażu dźwiękiem w profilaktyce zdrowia, rehabilitacji i terapii (link do profilu), a występ wzbogaci gość specjalny- piosenkarka z 30-letnim doświadczeniem scenicznym- Anna Chodyna – uczestniczka Debiutów w Opolu, laureatka Drogi do Gwiazd, Szansy na sukces, która łączy dźwięk dźwiękiem  mis w  niezwykłą harmonię.  

Bądź świadkiem tego wyjątkowego doświadczenia i pozwól się porwać na falach dźwięków, które przeniosą cię w inny świat. To będzie niepowtarzalny koncert! 

Termin: 30 lipca, godzina 19.00

Inwestycja:  40 zł


Co powinieneś przynieść? Matę lub kocyk do leżenia, coś do przykrycia. Ma być Ci ciepło, wygodnie i komfortowo. O atmosferę zadbamy MY.
Kasia Mikutowicz
Anna Chodyna
Scena po sąsiedzku

Ilość miejsc jest ograniczona.
Jeśli jesteś pewien, że będziesz NA 100%, zapisz się, proszę na listę.

 

30 lipca 2023 Koncert mis i gongów - Legionowo Kaash Yoga Katarzyna Mikutowicz
Kaash Yoga Kasia Mikutowicz 30 lipca 2023 KONCERT MIS I GONGÓW - LEGIONOWO 1
Kaash Yoga Kasia Mikutowicz 30 lipca 2023 KONCERT MIS I GONGÓW - LEGIONOWO 3
Kaash Yoga Kasia Mikutowicz 30 lipca 2023 KONCERT MIS I GONGÓW - LEGIONOWO 2