27 sierpnia 2023 Warsztaty relaksacji - radość poprzez zmysły | redukcja stresu i napięcia DobroStan Warszawa

Warsztaty relaksacji - radość poprzez zmysły | redukcja stresu i napięcia Warszawa
Zapraszamy na warsztaty, które zapewnią Ci niesamowite doznania dla ciała, umysłu i duszy. Przygotowałyśmy pełen pakiet pobudzający zmysły i wprowadzający w głęboki stan relaksacji.
 
Na naszych warsztatach spróbujesz różnych technik i praktyk, które pomogą Ci odnaleźć wewnętrzny spokój i równowagę. Zaczniemy od krótkiego, delikatnego rozciągania, które poprzez harmonijne połączenie ruchu i oddechu, wzmocni Twoje ciało i umysł, jednocześnie zapewniając głęboki relaks.
 
Jeśli pragniesz rozgrzać swoje zmysły, czeka na Ciebie aromaterapia. Dzięki wykorzystaniu naturalnych olejków eterycznych, odkryjesz siłę ich zapachów, które wpłyną na Twoje samopoczucie i nastrój.
 
Czekają Cię również niezwykłe doznania dźwiękowe. Dźwięki mis i gongów tybetańskich przeniosą Cię w stan głębokiego odprężenia i medytacji. Poznasz też kilka metod oddechowych, które pomagają zrównoważyć ciało i umysł, zwiększają witalność, poprawiają koncentrację i skupienie, zmniejszają stres i niepokój, poprawiają funkcje oddechowe i promują ogólne samopoczucie.
 
Co powiesz na odrobinę odmłodzenia? Joga twarzy to kolejna praktyka, którą będziesz miał/a okazje poznać. Poprzez specjalne techniki masażu i ćwiczeń, poprawimy elastyczność i kondycję Twojej skóry, dając naturalne odmłodzenie.
 
Dodatkowo, przygotowałyśmy coś wyjątkowego dla oczu – masaż gałek ocznych. Ten wyjątkowy i relaksacyjny masaż pomoże złagodzić napięcie wokół oczu, redukując zmęczenie wzroku i poprawiając krążenie krwi w tej delikatnej okolicy.
I na koniec, coś dla podniebienia!
 
Podczas warsztatów zadbamy także o Twoją energię i witalność, oferując poczęstunek w postaci zdrowej żywności. Będzie to też świetna okazja do rozmowy i zapoznania się. Jeżeli chcesz doświadczyć niezwykłej podróży swojego ciała i umysłu, to nasze warsztaty są dla Ciebie!
Dołącz do nas i daj się oczarować tym, co mamy dla Ciebie przygotowane.
 
Zapewniamy, że zadbamy o Twój komfort i relaks. Zapraszamy serdecznie i nie przegap tej wyjątkowej okazji, jesteśmy przekonane, że znajdziesz coś dla Siebie.
 
27.08 (niedziela) godz. 17-20.00 DobroStan ul. Łotewska 12 (Saska Kępa)
Inwestycja w siebie – 180 zł
płatność blikiem na numer – 603 787 711 lub wpłata na konto:
13 1440 1387 0000 0000 1632 1907 Jagoda Krasuska
Gwarancją miejsca jest płatność za udział w warsztatach.

Prowadzące:
Kasia Mikutowicz– entuzjastka podróży na Daleki Wschód, absolwentka najstarszego instytutu jogi na świecie w Mumbaju, instruktor jogi, technik oddechowych, jogi twarzy, nada yogi oraz masażu dźwiękiem w profilaktyce zdrowia, rehabilitacji i terapii.

Jagoda Krasuska – psycholog, w swojej pracy terapeutycznej wykorzystuje m.in. techniki relaksacji, mindfulness, trening autogenny Shultza, trening Jacobsona, techniki oddechowe.