23 sierpnia 2023 Zanurz się w głębokim relaksie: Warsztat jogi, jogi twarzy, koncert mis i gongów. Warszawski Ośrodek Buddyjski

23.08.2023 Zanurz się w głębokim relaksie- Warsztat jogi, jogi twarzy, koncert mis i gongów Karma Dechen Choling. Warszawski Ośrodek Buddyjski Kaash Yoga Kasia Mikutowicz Joga Warszawa

Witajcie! Mam wspaniałą wiadomość dla wszystkich miłośników jogi i świadomości ciała!

Zapraszamy Was na II edycję niezwykłych warsztatów jogi, jogi twarzy oraz koncert mis i gongów. To będzie prawdziwe doświadczenie dla Waszego ciała i umysłu!

Zanurz się w głębokim relaksie: Warsztat jogi, jogi twarzy i koncert mis i gongów”

ŁAGODNA JOGA VINYASA, MEDYTACJA – 1 godzina
JOGA TWARZY – 0,5 godziny
MASAŻ DŹWIĘKIEM MIS I GONGÓW – 1,5 godziny

Warsztat odbędzie się 23 sierpnia, środa 18:30 –21:00 w
Warszawskim Ośrodku Buddyjskim, Karma Dechen Chöling
ul. Jana Nowaka Jeziorańskiego 49/U12 Warszawa, 1 piętro
https://www.facebook.com/KarmaDCholing 

Zobacz w Google Maps

Korzyści dla Ciebie i Twojego ciała :
1. Joga Ashtanga Vinyasa wzmacnia, detoksykuje ciało, kształtuje sylwetkę, działa zarówno energetycznie jak też relaksująco.Harmonizuje, poprawia koncentrację, usuwa napięcia w ciele, daje poczucie spokoju, równowagi, poprawia pewność siebie.

2. Joga twarzy to niesamowita metoda, która pomoże nam wzmocnić mięśnie twarzy, poprawić ukrwienie i odzyskać młodzieńczy wygląd. Zadbamy o naszą skórę w naturalny i holistyczny sposób! Efekty jogi twarzy są widoczne nawet po jednym treningu, natomiast lepsze wyniki zobaczyć można już po kilku tygodniach regularnych ćwiczeń.
Korzyści fizyczne to m.in. redukcja zmarszczek, poprawa elastyczności skóry, ujędrnienie mięśni twarzy, redukcja kurzych, łapek, większe i szeroko otwarte oczy i mniejsze opadanie powiek, zmniejszona opuchlizna i cienie pod oczami i zredukowany podwójny podbródek.

3. Koncert mis i gongów – dźwięki, które przeniosą nas w inną przestrzeń i wprowadzą w głęboki stan relaksu i medytacji. To będzie prawdziwa uczta dla naszych zmysłów!
Podczas relaksacji przy dźwiękach mis i gongów rozluźniają się mięśnie, regenerują siły, zmniejsza się napięcie, poprawia samopoczucie, redukowany jest nadmierny negatywny
stres i przede wszystkim relaksuje się ciało i umysł.
Zajęciom towarzyszą medytacje, wizualizacje i dźwięk
Nie traćcie okazji, aby dołączyć do nas i doświadczyć tych niezwykłych praktyk. To doskonała okazja, aby zadbać o swoje zdrowie i samopoczucie. Czekamy na Was z otwartymi ramionami!

INWESTYCJA: 120zł do 18.08.2023 (piątek)
Po 18.08.2023: 150 zł
Gwarancja miejsca i udziału po dokonaniu płatności:
Sylwia Pszczółkowska
73 1440 1387 0000 0000 0764 8057
lub przelew BLIK, REVOLUT na telefon: 502 280 595

Jogę Vinyasa Ashtanga i medytację poprowadzi:
Sylwia Pszczółkowska – od 2013 roku regularnie praktykuje jogę. W 2019 roku ukończyła kurs nauczycielski Ashtanga Vinyasa Yoga TTC 200 (RYT 200). W 2020 roku odkryła, że medytacyjne praktyki, w tym tantryczne i oddechowe mają ogromną moc i potrafią na wielu płaszczyznach odmienić, przetransformować życia ludzkie. Odtąd regularnie praktykuje oraz uczy poza jogą również medytacji wywodzących się z jogi Kundalini, tradycji buddyjskiej oraz praktyk oddechowych Wima Hoffa.

Jogę twarzy oraz masaż dźwiękiem mis i gongów poprowadzi:
Kasia Mikutowicz – entuzjastka pozdróży na Daleki Wschód, absolwentka najstarszego instytutu jogi na świecie The Yoga Institute w Mumbaju oraz Wyższej Szkoły Nauk o Zdrowiu, gdzie zdobyła tytuł nauczyciela jogi. Posiada również kwalifikacje do prowadzenia zajęć jogi twarzy, pranayamy i medytacji oraz terapii dźwiękiem – nada jogi.
W celu rezerwacji miejsca i jakichkolwiek pytań, proszę o kontakt:
tel. 502 280 595
mail: nefre.yoga@gmail.com
messenger: https://www.facebook.com/NefreYoga 
instagram: https://www.instagram.com/ymav.meditation/