2023 08 20 Odnajdź piękno w harmonii Scena po sąsiedzku Legionowo

2023 08 20 Odnajdź piękno w harmonii Scena po sąsiedzku Kaash Yoga Kasia Mikutowicz Joga Legionowo

Poznaj autentyczne przedmioty i metody prosto z Indii w wakacyjnej ofercie cenowej!

Zapraszam Cię na serię warsztatów, gdzie połączę trzy niezwykłe techniki relaksacyjne: jogę twarzy, masaż dźwiękiem i Tratakę (masaż gałek ocznych). To niepowtarzalna okazja, aby zadbać o swoje ciało i umysł w sposób kompleksowy.

Podczas zajęć jogi twarzy nauczysz się prostych, ale skutecznych ćwiczeń, które pomogą Ci wzmocnić mięśnie twarzy, poprawić krążenie krwi i dotlenienie skóry. Połączę to z masażem dźwiękiem, który wprowadzi Cię w stan głębokiego relaksu i równowagi energetycznej. Dźwięki instrumentów, takich jak misy tybetańskie czy dzwonki, będą działać na Twoje ciało i umysł, redukując stres i napięcie.

Dodatkowo, nauczę Cię również technik masażu gałek ocznych- Trataka, które są szczególnie ważne w dzisiejszym świecie pełnym ekranów i komputerów. Masaż oczu pomoże Ci złagodzić zmęczenie oczu, poprawić spojrzenie, wzmocnić mięśnie gałek ocznych.
Nie przegap tej unikalnej okazji, aby zadbać o swoje piękno, zdrowie i relaks. Zapewniam, że po tych zajęciach poczujesz się odprężona, odświeżona i piękna!

Inwestycja w siebie: 49zł!


Miejsce warsztatu: Husarska 12, Legionowo


Jesteś zdecydowana?

Naciśnij “wezmę udział” lub wyślij do mnie wiadomość na nr +48 604 539 383.

Obowiązuje kolejność zgłoszeń.

Zapewniam, że otrzymasz nieporównywalna jakość w stosunku do ceny. To jedyny taki warsztat w okolicy!