12.05.2024 MAGIA INDII: Filmowe opowieści i Koncert Dźwięków, Poczytalnia Legionowo

MAGIA INDII: Filmowe opowieści i Koncert Dźwięków

🟡Zapraszam Cię na niezwykłe wydarzenie – „MAGIA INDII: FILMOWE OPOWIEŚCI i KONCERT DŹWIĘKÓW”❗️🟡

To wyjątkowa okazja, aby przenieść się w świat kolorów i dźwięków Indii. 🫶
👉Na początku wieczoru będę miała przyjemność zaprezentować Ci filmy z niezapomnianej, mojej ostatniej podróży po Złotym Trójkącie Indii – Delhi, Jaipur i Agra. Będziesz miał okazję zobaczyć piękno tych historycznych miast, odkryć ich kulturowe dziedzictwo i zanurzyć się w atmosferze egzotycznych Indii.
👉Pokażę Ci również celebrację otwarcia nowej świątyni, która świętowana była w całych Indiach, a ja miałam tę przyjemność uczestniczyć w tym wydarzeniu. Filmy przestawią Ci zarówno najważniejsze zabytki, jak i codzienne życie mieszkańców, zachwycając Cię różnorodnością i bogactwem tego kraju.

☕Podczas filmu, będziesz kosztować indyjską herbatę sporządzoną według przepisu moich hinduskich koleżanek.

🟡Po filmowym pokazie przeniosę Cię do magicznego świata dźwięków mis i gongów. Misy pochodzą z Indii i były kute w pełni i nowiu księżyca z intencja uzdrawiania❗️🌔🌕
Tym razem korzystając z 14❗️ mis tybetańskich i gongów, zabiorę Cię w podróż dźwiękową, która przeniknie Twoje ciało, umysł i duszę. Dźwięki mis i gongów mają nie tylko relaksujące działanie, ale również mogą wpływać na Twoje samopoczucie i harmonizować Twoją energię.
🟡Nie przegap tej wyjątkowej okazji, aby podzielić się ze mną podróżą po Indiach i doświadczyć magicznych dźwięków mis i gongów ❗️ Takiego koncertu nie usłyszycie nigdzie! Dla osób, które wracają do mnie po raz kolejny dodam, że będzie zupełnie nowa przygoda.
🫶Zapraszam Cię serdecznie. Pozwól, aby dźwięki przeniknęły Twój umysł i ciało. 🙏

Termin: 12 maja
Miejsce: Poczytalnia Legionowo, Kościuszki 8a, Legionowo
(tuż przy stacji kolejowej)🕧Czas trwania spotkania: 2h 18:00-20:00
💓Inwestycja w siebie: od 70 do 90 PLN (w zależności od liczby osób) płatne przedpłatą na nr konta:
ING: 44 1050 1012 1000 0090 8233 2330 lub blikiem na telefon: 604539383
w tytule wpisujesz: Imię i nazwisko + liczba osób- MAGIA INDII.
1 osoba – 90 zł
2 osoby – 170 zł
3 osoby – 240 zł
4 osoby – 300 zł
⭐️od 5 osób- 70zł/os) ⭐️

❗️Zapisz się już dziś!

https://www.facebook.com/events/432413982526662

Jeżeli masz pytania, śmiało dzwoń, pisz przez wiadomość whatsup, messenger lub sms.❗️Na warsztat weź ze sobą matę, coś do przykrycia oraz wodę.

👰‍♀️Kilka zdań o mnie:
Jestem entuzjastką podróży na Daleki Wschód, gdzie kształciłam się u mistrzów terapii dźwiękiem. Wiedzę zdobywałam również u dr nauk medycznych zdobywając uprawnienia do prowadzenia masażu dźwiękiem w rehabilitacji i terapii I i II stopnia.
Jestem nauczycielem jogi metodą Hatha Yoga i Vinyasa Yoga, technik oddechowych- pranayamy oraz medytacji, Face Yoga, Kriyas.
Uprawnienia prowadzenia zajęć jogi zdobyłam w najstarszym instytucie jogi na świecie- The Yoga Institute w Mumbaju oraz Wyższej Szkole Nauk o Zdrowiu w Warszawie.
Prowadzę również zajęcia redukcji stresu według metody Schultza i Jacobsona.

Serdecznie zapraszam!
Kasia Mikutowicz
www.kaashyoga.pl

#soundhealing #faceyoga #wydarzeniawarszawa #wydarzenia #wydarzenialegionowo #poznajindie #masażdźwiękiem #masażdźwiękiemlegionowo #masażdźwiękiemwarszawa #masażdźwiękiemjabłonna #masażdźwiękiemchotomów #masażdźwiękiemnowydwórmazowiecki #faceyoga #joga #jogalegionowo #warsztaty #wakacjezjogą #kaashyoga #kasiamikutowicz

12.05.2024 MAGIA INDII Filmowe opowieści i Koncert Dźwięków, Poczytalnia Legionowo, sound healing, wydarzenia warszawa, wydarzenia legionowo, masaż dźwiękiem, face yoga, kaash yoga, kasia mikutowicz