10 -11 czerwca 2023- "Poznaj Indie"- dwudniowe warsztaty w stylu indyjskim- „Scena po sąsiedzku” - Legionowo


Wspólnie ze „Scena po sąsiedzku” zapraszamy na wyjątkowe dwudniowe warsztaty, na których  Indie – kolebka jogi i medytacji, wspaniałej kuchni, kolorów i niespotykanych mieszanek przypraw.

Zapraszamy na niezwykłe warsztaty w stylu indyjskim. Dwa dni niesamowitych doświadczeń i atrakcji.

Pierwszego dnia poznasz metody oczyszczania – kriyas, jak dhauti, basti, neti, trataka, kapalbhati. Oczyszczanie ciała ma na celu utrzymanie najwyższej sprawności fizycznej, oczyszczanie narządów wewnętrznych i zewnętrznych, usunięcie chorób i wydłużenie życia.

Będziemy również praktykować kilka metod oddechowych, które wpływają na poprawę zdrowia, obniżenie ciśnienia, poprawę koncentracji, wyzbycie się stresu i lęków. Podczas medytacji pozwolisz sobie na zapomnienie o troskach i problemach dnia codziennego. Będziesz też mógł maksymalnie zrelaksować się przy dźwiękach mis tybetańskich i gongów, których wibracje wpływają na obniżenie stresu i przemęczenia, dodają pewności siebie, poprawiają koncentrację, ale również pomagają w rozmaitych dolegliwościach bólowych – głowy, brzucha, podbrzusza, karku, pleców, stawów oraz mięśni.

Drugiego dnia pod okiem dietetyka poznacie tajniki diety Ajurwedyjskiej. Dowiecie się o znaczeniu jedzenia i stylu życia w utrzymaniu zdrowia według starożytnych zasad wedyjskich. Kamalananda Das (Krzysztof Raj) przekaże wiedzę i nauczy od podstaw jak przyrządzić i gotować kilka indyjskich, prostych do przygotowania potraw jak: methi caval, moong, dal, sabji, jal jeera, ragi ka halva, tea masala. Degustacja przyrządzonych dań będzie się odbywać przy muzyce północnoindyjskiej granej na żywo.

Warsztaty poprowadzą:
Kasia Mikutowicz – entuzjastka pozdróży na Daleki Wschód, absolwentka najstarszego instytutu jogi na świecie The Yoga Institute w Mumbaju oraz Wyższej Szkoły Nauk o Zdrowiu, gdzie zdobyła tytuł nauczyciela jogi. Posiada również kwalifikacje do prowadzenia zajęć jogi twarzy, pranayamy i medytacji oraz terapii dźwiękiem – nada jogi.

Kamalananda Das (Krzysztof Raj) dietetyk, wieloletni student bhakti jogi, miłośnik starożytnej literatury indyjskiej oraz pasjonat Ajurwedy- starożytnej indyjskiej medycyny. Posiada duże doświadczenie w prowadzeniu warsztatów kulinarnych. Od wielu lat z pasją sprzedaje produkty kuchni indyjskiej w firmie Desi Bazaar.

Na miejscu gwarantujemy maty, koce i poduszki oraz wszystkie produkty niezbędne do przyrządzenia potraw. Będzie można również zaopatrzyć się w produkty kuchni indyjskiej.
To jedyny nasz warsztat w tak atrakcyjnej cenie! Nie przegap okazji!

Potrzebujesz więcej szczegółów?
Skontaktuj się z nami: • tel: 780 134 509 • e-mail: : scena@moklegionowo.pl •

ZAPISY DO 7 CZERWCA! • LICZBA MIEJSC OGRANICZONA!

10 -11 czerwca 2023- Poznaj Indie- dwudniowe warsztaty w stylu indyjskim- Scena po sąsiedzku- Legionowo