12 listopada 2023 - HARMONIA I RELAKSACJA. Techniki relaksacyjne, joga twarzy, trataka, Koncert mis i gongów, Nowy Dwór Mazowiecki

HARMONIA I RELAKSACJA. Techniki relaksacyjne, joga twarzy, trataka, Koncert mis i gongów.

Jedyne takie! warsztaty w Nowym Dworze Mazowieckim, w Akademii Zdrowia Lejdis.
 
Po raz drugi w klubie Lejdis odbędą się magiczne warsztaty- połączenie jogi twarzy, trataki i masażu dźwiękiem mis i gongów!
Kto był na pierwszym spotkaniu wie, że doznania są nieprzeciętne!
Podwójna moc wibracji dzięki misom rozłożonym po całej sali, jak i na ciele przeniesie Cię w stan głębokiego odprężenia i medytacji.
HARMONIA I RELAKSACJA. Techniki relaksacyjne, joga twarzy, trataka, Koncert mis i gongów kaashyoga kasia mikutowicz joga legionowo
Kaash Yoga Katarzyna Mikutowicz Joga masaż dźwiękiem
Poznasz kilka metod oddechowych, które pomagają zrównoważyć ciało i umysł, zwiększają witalność, poprawiają koncentrację i skupienie, zmniejszają stres i niepokój, poprawiają funkcje oddechowe i promują ogólne samopoczucie.
Jeżeli chciałabyś dodatkowo doświadczyć jak działa masaż twarzy z użyciem słomki i kamienia guasha to jest okazja, aby poznać kilka metod, które będziesz  później mogła kontynuować w domu.
 
Mamy też coś wyjątkowego dla oczu – Tratakę. Ten wyjątkowy i relaksacyjny masaż pomoże złagodzić napięcie wokół oczu, redukując zmęczenie wzroku i poprawiając krążenie krwi w tej delikatnej okolicy.
Jeżeli chcesz doświadczyć niezwykłej podróży swojego ciała i umysłu, te warsztaty są dla Ciebie!
Zapewniamy, że zadbamy o Twój komfort i relaks.

Warsztaty prowadzi:  

Kasia Mikutowicz– entuzjastka podróży na Daleki Wschód, absolwentka najstarszego instytutu jogi na świecie w Mumbaju, instruktor jogi, technik oddechowych, jogi twarzy, nada jogi oraz masażu dźwiękiem w profilaktyce zdrowia, rehabilitacji i terapii.

Inwestycja w siebie: 120 zł

Miejsce warsztatu: Akademia Zdrowia Lejdis , Mazowiecka 11

Na warsztaty obowiązują zapisy. Naciśnij w wydarzeniu „wezmę udział” i dokonaj płatności blikiem na nr 604539383 lub na konto 44 1050 1012 1000 0090 8233 2330 do trzech dni po zgłoszeniu.
Abyś czuł/a się komfortowo, zabierz ze sobą matę, koc lub śpiwór.
Do zobaczenia!

W przypadku braku minimalnej liczby osób zainteresowanych, wpłacona kwota zostanie zwrócona.
 
Face Yoga Kaash Yoga Kasia Mikutowicz Joga Legionowo Joga Waszawa