16.06.2024 Legionowo, Harmonia Dźwięków- Koncert na cztery ręce

Zapraszamy Cię serdecznie na wyjątkowe wydarzenie o nazwie „HARMONIA DŹWIĘKÓW”
 
Wibracje mis i gongów penetrują centra energetyczne aktywując je i balansując oraz tworząc połączenia i synchronizacje pomiędzy całym ciałem energetycznym.

Na spotkaniu skupimy się na trzech centrach energetycznych, wykorzystując terapeutyczne metody pracy z dźwiękiem opartej na Nada Joga i Świętej Geometrii, którą przywieźliśmy od mistrzów z Indii
Będzie to koncert, podczas którego będziesz miał/miała okazję delektować się brzmieniami mis KSIĘŻYCOWYCH i gongów, handpan, dzwonków oraz bębnów i innych etnicznych instrumentów, które będą grane na cztery ręce!
Wspólnie z Rafałem, moim jogowym przyjacielem z Indii, z którym połączyła mnie pasja do jogi i dźwięków, zabierzemy Cię do prawdziwej symfonicznej krainy.
Owiniemy Cię dźwiękami F, D i A. 🎼Czy wiesz za jakie centa energetyczne odpowiadają te dźwięki?
D- czakra sakralna Svadhishthana znajduje się pod pępkiem, promieniuje kolorem pomarańczowym i reprezentuje element wody. Odpowiada na podstawowe potrzeby związane z seksualnością, pragnieniami, kreatywnością i poczuciem własnej wartości. Kiedy to centrum energetyczne jest niezrównoważone, osoba może czuć się emocjonalnie wybuchowa i drażliwa, brakuje jej energii i kreatywności. Kiedy Svadhishthana Chakra osoba jest usatysfakcjonowana , zrównoważona, może czuć się pozytywnie i witalnie.
F- czakra sercaAnahata, jak sama nazwa wskazuje, znajduje się w okolicy serca i reprezentuje kolor jest zielony, a elementem jest powietrze. Charakteryzuje się emocjami miłości, przywiązania, współczucia, zaufania i pasją. Kiedy Anahata Chakra jest niezrównoważona, osoba może nie radzić sobie z problemami emocjonalnymi, takimi jak złość, brak zaufania, niepokój, zazdrość, strach i zły nastrój. Harmonizując tę czakrę, możesz czuć się współczujący, optymistyczny, przyjazny, zmotywowany, pełny zrozumienia i troski.
A – czakra trzeciego okaAjna znajduje się pomiędzy brwiami, a jej kolor to niebieski indygo. Jest często używana jako punkt centralny podczas praktyki asan, aby zwiększyć koncentrację i świadomość. Jej atrybutami są inteligencja, intuicja, zrozumienie i samowiedza. Kiedy ta czakra jest niezrównoważona, można czuć się nieasertywnie, nie myśleć logicznie, mieć problemy z koncentracją, być egoistycznym. Brak równowagi Ajna Chakra może objawiać się na poziomie fizycznym przez bóle głowy, niewyraźne widzenie i zmęczenie oczu. Kiedy Ajna Chakra jest zrównoważona osoba jest racjonalna, myśli logicznie.
🌹 To będzie niezapomniane doświadczenie Dołącz do nas i pozwól, żeby dźwięki wypełniły nasze serca i dusze. Nie możemy się już doczekać, aby Cię gościć na tym wyjątkowym koncercie.
Pamiętaj, aby zabrać ze sobą matę, koc i WODĘ!
🥸Dlaczego picie wody w trakcie i po seansie dźwięków jest tak istotne?
💡W powietrzu dźwięk rozchodzi się z prędkością 340 metrów na sekundę , a w wodzie rozchodzi się w tempie 1500 metrów na sekundę . Ciało ludzkie składa się w 70% z wody, dzięki temu jest bardzo dobrym przewodnikiem
📆Termin: 16 czerwca
🏣Miejsce: Poczytalnia Legionowo, Kościuszki 8a, Legionowo
(tuż przy stacji kolejowej)
⏰Czas trwania spotkania: 2h 18:00-20:00
🫶 Inwestycja w siebie: od 100 do 120 PLN (w zależności od liczby osób) płatne przedpłatą na nr konta:
ING: 44 1050 1012 1000 0090 8233 2330 lub blikiem na telefon: 604539383
w tytule wpisujesz: Imię i nazwisko + liczba osób- HARMONIA DŹWIĘKÓW.
1 osoba – 120 zł
2 osoby – 220 zł (110 zł/osobę)
3 osoby – 315 zł (105 zł/osobę)
od 4 osób – 400 zł (100 zł/osobę)
dla osób, które uczestniczyły w ostatnim spotkaniu „Magia Indii” oraz kursantki Kaash Yoga -dodatkowa zniżka 15%
Zapraszamy Cię serdecznie!
🫶Pozwól, aby dźwięki przeniknęły Twój umysł i ciało🫶
Kilka zdań o nas:
👩 Kasia Mikutowicz
Jestem entuzjastką podróży na Daleki Wschód, gdzie kształciłam się u mistrzów terapii dźwiękiem. Wiedzę zdobywałam również u dr nauk medycznych zdobywając uprawnienia do prowadzenia masażu dźwiękiem w rehabilitacji i terapii I i II stopnia.
Jestem nauczycielem jogi metodą Hatha Yoga i Vinyasa Yoga, technik oddechowych- pranayamy oraz medytacji, Face Yoga, Kriyas.
Uprawnienia prowadzenia zajęć jogi zdobyłam w najstarszym instytucie jogi na świecie- The Yoga Institute w Mumbaju oraz Wyższej Szkole Nauk o Zdrowiu w Warszawie.
Prowadzę również zajęcia redukcji stresu według metody Schultza i Jacobsona.
👨Rafał Golan – Jestem nauczycielem prowadzącym oraz koordynatorem kursów nauczycielskich 200h TTC w The Yoga Institute na Goa w Indiach, najstarszej zorganizowanej szkoły Jogi na świecie, gdzie na co dzień wspieram uczniów z całego świata w procesie ich wewnętrznej transformacji i zachęcając do bycia najlepszą wersją samych siebie.
Nauczam medytacji, kriyas, technik oddechowych, filozofii Jogi, zdrowego stylu życia oraz asan – Hatha Yoga, Vinyasa i Yin Yoga. Prowadzę również sesje grupowe oraz indywidualne z terapii dźwiękiem misami tybetańskimi. Wiedzę z tego zakresu zdobyłem u Himalajskiego mistrza.Przygodę z jogą zacząłem w 2018 roku w Rishikesh w Indiach. Jestem certyfikowanym nauczycielem po 1600h profesjonalnych kursów w The Yoga Institute w Mumbaju oraz w Rishikesh.
Do zobaczenia!
16.06.2024 Legionowo, Harmonia Dźwięków- Koncert na cztery ręce , kaashyoga, kasia mikutowicz, masaż dźwiękiem, warsztaty z jogą i dźwiękami, joga, yogalegionowo, jogalegionowo